Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 13,5% sub estimat

Construire Cimitir municipal Micro XIV și împrejmuire la limita de vecinătate imobil 3177

Număr anunț
SCNA1095167
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
Furnizor / câștigător
HIERRO STELY SRL (CUI 27136447)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.056.208 RON
Valoare atribuită
13.018.643,33 RON 13,5% sub estimat
Data anunțului
02.04.2025 13:17
Anunț de participare
SCN1128072

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
HIERRO STELY SRL CUI 27136447
Asociați 1
Subcontractanți 1
ELENET 2005 SRL CUI RO 17674058
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CONCAS SA CUI RO 1153932
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

13.018.643,33 RON

din 15.056.208 RON estimat 13,5%

Adjudecat la 86,5% din estimat · economie 2.037.564,67 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.