Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de curăţenie pentru cele 6 clădiri ȋn care ȋşi desfăşoară activitatea structurile din cadrul aparatului de specialitate al Consiliului Judeţean Galaţi, perioada 01.01.2025 – 31.12.2026
- Număr anunț
- SCNA1118794
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
- Furnizor / câștigător
- K1 TOT SRL (CUI 32677449)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 671.524,09 RON
- Valoare atribuită
- 840.236,10 RON
- Data anunțului
- 02.04.2025 12:12
- Anunț de participare
- SCN1156521
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
K1 TOT SRL CUI 32677449
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALPINPOLARIS CUI RO36513090
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
POLARIS GROUP IASI S.R.L. CUI 42750342
Valoare atribuită
840.236,10 RON
din 671.524,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro