Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 71,4% sub estimat
Truse scule electronist și instrumente de măsurare a mărimilor electrice (multimetru digital)
- Număr anunț
- SCN1008648
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.659 RON
- Valoare atribuită
- 3.620,40 RON 71,4% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2018 12:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1008075
- Termen limită
- 09.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016996
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI Trusa Electronist FINAL-semnat.pdf.p7s
- contract truse SCADA - sicap-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1016996.pdf
- FORMULARE-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MAGNUM GRUP SRL CUI RO 3439079
Valoare atribuită
3.620,40 RON
din 12.659 RON estimat
71,4%
Adjudecat la 28,6% din estimat · economie 9.038,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.