Atribuită Cumpărare directă

Proiectare si executie instalatie utilizare gaze naturale

Număr anunț
DA35975818
Autoritate contractantă
COMUNA TOMSANI JUD. PRAHOVA (CUI 2843035)
Furnizor / câștigător
RADIGAZ SRL (CUI 16775496)
Cod CPV
45300000-0 · Lucrari de instalatii pentru cladiri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.850 RON
Data publicării
18.06.2024 13:52
Data finalizării
19.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.850 RON