Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,8% sub estimat

„MODERNIZARE DRUM JUDEȚEAN DJ 213 A, MĂRCULEȘTI – BUCU, KM 32+050 – KM 37+230”

Număr anunț
SCN1008643
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
DRUMURI ŞI PODURI SA (CUI 2653243)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.751.840 RON
Valoare atribuită
5.618.456,76 RON 16,8% sub estimat
Data publicării
25.07.2018 12:33
Anunț de atribuire
SCNA1005940
Termen limită
14.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1017110

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ITARO SRL CUI RO 6583035

Valoare atribuită

5.618.456,76 RON

din 6.751.840 RON estimat 16,8%

Adjudecat la 83,2% din estimat · economie 1.133.383,24 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.