Atribuită Anunț atribuire

Cartușe de toner și consumabile pentru fotocopiatoare, imprimante și faxuri

Număr anunț
CAN1120381
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
ADVICE INFORMATION TECHNOLOGY SRL (CUI 33870820)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.763.825 RON
Valoare atribuită
9.524.743,24 RON
Data anunțului
11.04.2025 13:03
Anunț de participare
CN1057257

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 7.763.825 RON Adjudecat: 9.524.743,24 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cartușe de toner și consumabile pentru fotocopiatoare, impriman… 6.074.020 RON Mida Soft Business,Advice Information Technology · Advice Information Technology,Mida Soft Business 4 contracte 7.551.427,86 RON
Mida Soft Business,Advice Information Technology · contract 1. · 16.04.2024 185.641,50 RON
Mida Soft Business,Advice Information Technology · contract 5 · 25.01.2024 5.932.025,86 RON
Advice Information Technology,Mida Soft Business · contract CS 2 la AC 5/25.01.2024 · 17.12.2024 60.527 RON
Mida Soft Business,Advice Information Technology · contract CS 3 la AC 5/25.01.2024 · 02.04.2025 1.373.233,50 RON
2 Cartușe de toner și consumabile pentru fotocopiatoare, impriman… 1.689.805 RON Advice Information Technology,Mida Soft Business · Mida Soft Business,Advice Information Technology 3 contracte 1.973.315,38 RON
Advice Information Technology,Mida Soft Business · contract 2 · 01.10.2024 94.065,42 RON
Advice Information Technology,Mida Soft Business · contract 1 · 25.01.2024 235.773,74 RON
Mida Soft Business,Advice Information Technology · contract 4 · 25.01.2024 1.643.476,22 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

9.524.743,24 RON

din 7.763.825 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.