Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,2% sub estimat
Imprimante laser monocrom A4
- Număr anunț
- CN1002737
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600.000 RON
- Valoare atribuită
- 988.000 RON 38,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2018 11:45
- Anunț de atribuire
- CAN1008093
- Termen limită
- 30.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017047
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2
Individuala
Ofertant
XEROX (ROMANIA) ECHIPAMENTE SI SERVICII SA CUI RO 10453114
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CONCEPT ELECTRONICS SRL CUI RO 1594122
Valoare atribuită
988.000 RON
din 1.600.000 RON estimat
38,2%
Adjudecat la 61,8% din estimat · economie 612.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.