Anulată
Anunț de participare
Transpalete electrice
- Număr anunț
- SCN1021567
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 42410000-3 · Echipamente de ridicare si de manipulare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 407.600 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 09:17
- Termen limită
- 06.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028578
Documente
Documentația de atribuire
- 165.12-2018 Caiet de sarcini transpalete electrice 2 loturi.semnat.pdf
- 165.12-2018 Formulare transpalete electrice.semnat.pdf
- 165.12-2018 Lot 1 - Model de contract de furnizare.semnat.pdf
- 165.12-2018 Lot2 - Model contract de furnizare 4 buc transpalete electrice.semnat.pdf
- FisaDate_DF1028578.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
JUNGHEINRICH ROMÂNIA SRL CUI 35287610
Oferta 2
Individuala
Ofertant
UTIL S.P.C. SRL CUI RO 1285275
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.