Atribuită
Anunț atribuire
Salubrizare locații CF pe raza SRCF Constanța – 5 loturi
- Număr anunț
- CAN1126233
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15855872)
- Furnizor / câștigător
- EURO CONSTRUCT SA (CUI 14882178)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.643.671,40 RON
- Valoare atribuită
- 7.956.062,96 RON
- Data anunțului
- 24.04.2025 13:03
- Anunț de participare
- CN1064355
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (5)
Adjudecat: 7.956.062,96 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salubrizare locații CF pe raza SRCF Constanța - Lot 1 Statia Co… | — | EURO CONSTRUCT 3 contracte | 2.747.536,16 RON |
| EURO CONSTRUCT · contract 163 · 17.04.2024 | 1.373.768,08 RON | |||
| EURO CONSTRUCT · contract 164 · 17.04.2024 | 653.215,44 RON | |||
| EURO CONSTRUCT · contract 200 · 15.04.2025 | 720.552,64 RON | |||
| 2 | Salubrizare locații CF pe raza SRCF Constanța - Lot 2 județul C… | — | EURO CONSTRUCT 3 contracte | 2.501.958,10 RON |
| EURO CONSTRUCT · contract 166 · 17.04.2024 | 597.657,53 RON | |||
| EURO CONSTRUCT · contract 201 · 15.04.2025 | 653.321,52 RON | |||
| EURO CONSTRUCT · contract 165 · 17.04.2024 | 1.250.979,05 RON | |||
| 3 | Salubrizare locații CF pe raza SRCF Constanța - Lot 3 – Judetul… | — | Astru Grup SRL 3 contracte | 450.819,74 RON |
| Astru Grup SRL · contract 168 · 17.04.2024 | 108.480,43 RON | |||
| Astru Grup SRL · contract 167 · 17.04.2024 | 225.409,87 RON | |||
| Astru Grup SRL · contract 202 · 15.04.2025 | 116.929,44 RON | |||
| 4 | Salubrizare locații CF pe raza SRCF Constanța - Lot 4 – Județul… | — | DIATOURS S.R.L. 3 contracte | 1.115.873,06 RON |
| DIATOURS S.R.L. · contract 169 · 17.04.2024 | 557.936,53 RON | |||
| DIATOURS S.R.L. · contract 170 · 17.04.2024 | 268.487,17 RON | |||
| DIATOURS S.R.L. · contract 203 · 15.04.2025 | 289.449,36 RON | |||
| 5 | Salubrizare locații CF pe raza SRCF Constanța - Lot 5 – Judetul… | — | DIATOURS S.R.L. 3 contracte | 1.139.875,90 RON |
| DIATOURS S.R.L. · contract 172 · 17.04.2024 | 272.933,39 RON | |||
| DIATOURS S.R.L. · contract 204 · 15.04.2025 | 297.004,56 RON | |||
| DIATOURS S.R.L. · contract 171 · 17.04.2024 | 569.937,95 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURO CONSTRUCT SA CUI RO14882178
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASTRU GRUP SRL CUI 22510582
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIATOURS SRL CUI RO 2736330
Valoare atribuită
7.956.062,96 RON
din 3.643.671,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro