Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
Service și reparații la centralele termice cu puteri sub 70 kw și instalații termice aferente, aflate pe raza SRCF Constanța
- Număr anunț
- SCN1021545
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL (CUI 15000467)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.969,60 RON
- Valoare atribuită
- 133.807,20 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2018 08:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1010787
- Termen limită
- 08.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028538
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1028538.pdf
- SAP - CS, anexe, conventii AC centrale 70 kw.pdf.p7s
- SAP - Model acord cadru, ctr.subsecvent CT.pdf.p7s
- SAP - Modele formulare AC - centrale sub 70 kw.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL CUI RO 15000467
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROYAL SERVICE SRL CUI RO 21390046
Valoare atribuită
133.807,20 RON
din 135.969,60 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 2.162,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.