Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 5,7% sub estimat

Achiziție aparat de sudură pentru fibra optică pentru proiectul ,,Universitatea din Craiova - noi orizonturi în era digitală" prin PNRR, cod proiect - 686692395, Contract nr. 14054/16.09.2022, finanțat prin PNRR/2022/C15/MEDU/I16

Număr anunț
CAN1146135
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
TELEPRECISION-MTS SRL (CUI 25535204)
Cod CPV
32561000-3 · Conexiuni cu fibre optice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
37.704,88 RON 5,7% sub estimat
Data anunțului
30.04.2025 13:02
Anunț de participare
CN1075309

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TELEPRECISION-MTS SRL CUI RO 25535204

Valoare atribuită

37.704,88 RON

din 40.000 RON estimat 5,7%

Adjudecat la 94,3% din estimat · economie 2.295,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.