Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,1% sub estimat
EXTINDERE RETEA DE ALIMENTARE CU APA 25,3 km IN COMUNA ROŞIILE, JUDEŢUL VÂLCEA
- Număr anunț
- SCN1008611
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROSIILE (PRIMARIA COMUNEI ROSIILE) (CUI 2539495)
- Furnizor / câștigător
- CONTRUST S.R.L. (CUI 6913222)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.710.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.137.695,52 RON 21,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2018 08:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1008742
- Termen limită
- 20.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013962
Documente
Documentația de atribuire
- certificat de urbanism.pdf.p7s
- DEVIZE EXTINDERE APA ROSIILE.rar.p7s
- FisaDate_DF1013962.pdf
- Formulare.doc.p7s
- SF Extindere retea de alimentare apa Rosiile Parte scrisa.doc.p7s
- Studiu geotehnic Rosiile - Extindere retea alimentare cu apa.pdf.p7s
- Topo extindere apa si canal.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONTRUST S.R.L. CUI RO 6913222
Asociați 1
PROING 2008 SRL CUI RO 23390034
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
SCADEC CONSTRUCT SRL CUI RO 30661608
Asociați 3
IMPECABIL SRL CUI RO 10200944
RIONVIL SRL CUI 14159023
TERRA SOLUTION SERVICES SRL CUI RO 25824571
Valoare atribuită
2.137.695,52 RON
din 2.710.100 RON estimat
21,1%
Adjudecat la 78,9% din estimat · economie 572.404,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.