Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Furnizare echipament medical OCT ANGIOGRAF

Număr anunț
SCN1008608
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
CARL ZEISS INSTRUMENTS SRL (CUI 6970643)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390.000 RON
Valoare atribuită
389.000 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
25.07.2018 08:22
Anunț de atribuire
SCNA1036503
Termen limită
02.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1017131

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
KEMBLI-MED SRL CUI RO 10511100

Valoare atribuită

389.000 RON

din 390.000 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.