Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU DE FURNIZARE MEDICAMENTE DIN GRUPA " antineoplazice si imunomodulatoare- Dacarbazinum 200 mg
- Număr anunț
- CN1002725
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- ACTAVIS SRL (CUI 1554136)
- Cod CPV
- 33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.520 RON
- Valoare atribuită
- 162.604 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 08:18
- Anunț de atribuire
- CAN1005784
- Termen limită
- 30.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017104
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini - ANTINEOPLAZICE dacarbazina-semnat.doc.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE-semnat.zip.p7s
- FisaDate_DF1017104.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ACTAVIS SRL CUI RO 1554136
Valoare atribuită
162.604 RON
din 151.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro