Atribuită Cumpărare directă

Container zincat 1100 L

Număr anunț
DA35972587
Autoritate contractantă
Municipiul Marghita (CUI 4348947)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.760 RON
Data publicării
18.06.2024 13:52
Data finalizării
19.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.760 RON