Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,5% sub estimat
EXECUŢIA LUCRĂRILOR DE CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII AFERENTE PROIECTULUI „EXTINDERE SCOALA GIMNAZIALA NR.2”
- Număr anunț
- CN1002724
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Cod CPV
- 45262800-9 · Lucrari de extindere a cladirilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.073.944,40 RON
- Valoare atribuită
- 6.254.025,37 RON 22,5% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2018 08:01
- Anunț de atribuire
- CAN1011398
- Termen limită
- 31.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017057
Documente
Documentația de atribuire
- A.00.jpg.p7s
- A.02.jpg.p7s
- A.03.jpg.p7s
- A.04.jpg.p7s
- A.05.jpg.p7s
- A.06.jpg.p7s
- A.07.jpg.p7s
- A.08.jpg.p7s
- A.09.jpg.p7s
- A.10.jpg.p7s
- A.11.jpg.p7s
- A.12.jpg.p7s
- A.13.jpg.p7s
- A.14.jpg.p7s
- A.15.jpg.p7s
- A.16.jpg.p7s
- A.17.jpg.p7s
- A.18.jpg.p7s
- A.19.jpg.p7s
- A.20.jpg.p7s
- A.21.jpg.p7s
- A.22.jpg.p7s
- A.23.jpg.p7s
- A.24.jpg.p7s
- A.25.jpg.p7s
- A.26.jpg.p7s
- A.27.jpg.p7s
- A.28.jpg.p7s
- A.29.jpg.p7s
- A.30.jpg.p7s
- A.31.jpg.p7s
- A.32.jpg.p7s
- A.33.jpg.p7s
- A.34.jpg.p7s
- A.35.jpg.p7s
- A.36.jpg.p7s
- A.37.jpg.p7s
- ARHITECTURA PT piese scrise.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CS.01.jpg.p7s
- CS.02.jpg.p7s
- CS.03.jpg.p7s
- CS.04.jpg.p7s
- FisaDate_DF1017057.pdf
- HE.01.jpg.p7s
- HE.02.jpg.p7s
- ID.01.jpg.p7s
- ID.02.jpg.p7s
- ID.03.jpg.p7s
- ID.04.jpg.p7s
- IE01.1.jpg.p7s
- IE01.2.jpg.p7s
- IE01.3.jpg.p7s
- IE01.4.jpg.p7s
- IE.01.jpg.p7s
- IE02.1.jpg.p7s
- IE02.2.jpg.p7s
- IE02.3.jpg.p7s
- IE02.4.jpg.p7s
- IE.02.jpg.p7s
- IE03.1.jpg.p7s
- IE03.2.jpg.p7s
- IE.03.jpg.p7s
- IE04.1.jpg.p7s
- IE04.2.jpg.p7s
- IE04.3.jpg.p7s
- IE04.4.jpg.p7s
- IE.04.jpg.p7s
- IE.05.jpg.p7s
- IE05.jpg.p7s
- IE06.1.jpg.p7s
- IE06.2.jpg.p7s
- IE06.3.jpg.p7s
- IE06.4.jpg.p7s
- IE06.5.jpg.p7s
- IHI.01.jpg.p7s
- IHI.02.jpg.p7s
- IHI.03.jpg.p7s
- INSTALATII ELECTRICE piese scrise.pdf.p7s
- INSTALATII SANITARE+TERMICE+HIDRANTI piese scrise.pdf.p7s
- IS.01.jpg.p7s
- IS.02.jpg.p7s
- IS.03.jpg.p7s
- IS.04.jpg.p7s
- IS.05.jpg.p7s
- IS.06.jpg.p7s
- IS.07.jpg.p7s
- IS.08.jpg.p7s
- IS.09.jpg.p7s
- IS.10.jpg.p7s
- IT.01.jpg.p7s
- IT.02.jpg.p7s
- IT.03.jpg.p7s
- IT.04.jpg.p7s
- IT.05.jpg.p7s
- IT.06.jpg.p7s
- LISTE CANTITATI.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT.pdf.p7s
- P.1.jpg.p7s
- P.2.jpg.p7s
- P.3.jpg.p7s
- P.4.jpg.p7s
- PS.01.jpg.p7s
- R.01.jpg.p7s
- R.02.jpg.p7s
- R.03.jpg.p7s
- R.04.jpg.p7s
- R.05.jpg.p7s
- R.06.jpg.p7s
- R.07.jpg.p7s
- R.08.jpg.p7s
- R.09.jpg.p7s
- R.10.jpg.p7s
- R.11.jpg.p7s
- REZISTENTA PT piese scrise.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
STADI DESIGN SRL CUI 34420920
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMCO SYSTEM SRL CUI RO 15315902
Oferta 3
Individuala
Ofertant
S.C. DEANDA PRIM INVEST S.R.L.-D CUI 37800320
Valoare atribuită
6.254.025,37 RON
din 8.073.944,40 RON estimat
22,5%
Adjudecat la 77,5% din estimat · economie 1.819.919,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.