Atribuită Cumpărare directă

Rack 19'' 9U 600x600, de perete, usa din sticla, panouri detasabile si securizate, dezasamblat

Număr anunț
DA35951520
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
31214500-4 · Tablouri electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.358,82 RON
Data publicării
14.06.2024 13:52
Data finalizării
19.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.358,82 RON