Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,9% sub estimat

Furnizare echipamente audio video pentru transmiterea tragerilor loto HD, format 16:9, incluzand echipamentele si materialele conexe, montajul echipamentelor, probele de functionare cu echipamentele tehnice din cadrul studioului ce vor fi integrate, cat si training-ul operational

Număr anunț
CN1002692
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
Furnizor / câștigător
ROMTEK ELECTRONICS SRL (CUI 10274437)
Cod CPV
32320000-2 · Echipament audiovizual si de televiziune (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
726.982,53 RON
Valoare atribuită
574.800 RON 20,9% sub estimat
Data publicării
25.07.2018 01:35
Anunț de atribuire
CAN1012025
Termen limită
17.09.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 141-322609
Documentație de atribuire
DF1016866

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala
Ofertant
STAGE EXPERT SRL CUI RO 6717250

Valoare atribuită

574.800 RON

din 726.982,53 RON estimat 20,9%

Adjudecat la 79,1% din estimat · economie 152.182,53 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.