Atribuită Cumpărare directă

Reparatie motounealta husq. 545rx

Număr anunț
DA35972765
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI 2846040)
Cod CPV
50531000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor neelectrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
285,71 RON
Data publicării
18.06.2024 13:52
Data finalizării
19.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,71 RON