Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 20,0% sub estimat
Furnizare preparate din carne la centrele din municipiu si judet aflate in subordinea DGASPC Tulcea
- Număr anunț
- CAN1148901
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9574414)
- Cod CPV
- 15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.359.767,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.088.491,34 RON 20,0% sub estimat
- Data anunțului
- 24.06.2026 10:18
- Anunț de participare
- CN1077485
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (26)
Adjudecat: 1.307.665,72 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CARNATI TIP TRANDAFIR | — | CRIS-TIM FAMILY HOLDING | 673.491,26 RON |
| 2 | CARNATI OLTENESTI | — | — | |
| 3 | COSTITA AFUMATA | — | — | |
| 4 | CREMVURSTI PORC | — | — | |
| 5 | CREMVURSTI DE PUI | — | — | |
| 6 | SALAM DE VARA | — | — | |
| 7 | SALAM DE VARA USCAT | — | — | |
| 8 | SALAM TIP VICTORIA | — | CRIS-TIM FAMILY HOLDING | 336.694,54 RON |
| 9 | SALAM SASESC | — | — | |
| 10 | CARNATI PROASPETI | — | — | |
| 11 | MICI FORMATI | — | — | |
| 12 | TOBA | — | — | |
| 13 | LEBERWURSTI | — | Anulat | — |
| 14 | SUNCA PRESATA | — | — | |
| 15 | SUNCA PIEPT DE PUI | — | — | |
| 16 | KAISER | — | — | |
| 17 | SUNCA DE PORC AFUMATA | — | — | |
| 18 | CARNATI TIP CABANOS | — | — | |
| 19 | BURTA VITA PREFIARTA | — | FRAHER DISTRIBUTION 2 contracte | 233.969,44 RON |
| FRAHER DISTRIBUTION · contract 13576 · 02.06.2025 | 77.982,48 RON | |||
| FRAHER DISTRIBUTION · contract 13570 · 02.06.2025 | 155.986,96 RON | |||
| 20 | MUSCHI TIGANESC | — | — | |
| 21 | PATE FICAT PORC 200 GR | — | BLACK SEA EUROINVESTMENT 2 contracte | 63.510,48 RON |
| BLACK SEA EUROINVESTMENT · contract 13575 · 02.06.2025 | 21.170,16 RON | |||
| BLACK SEA EUROINVESTMENT · contract 13571 · 02.06.2025 | 42.340,32 RON | |||
| 22 | PARIZER PICANT | — | Anulat | — |
| 23 | DROB | — | Anulat | — |
| 24 | SCARITA PORC AFUMATA | — | — | |
| 25 | CRENVURSTI POLONEZI | — | — | |
| 26 | CIOLAN AFUMAT DEZOSAT | — | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRAHER DISTRIBUTION SRL CUI RO 24366816
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BLACK SEA EUROINVESTMENT CUI RO21211132
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRIS-TIM FAMILY HOLDING S.A. CUI 13533870
Valoare atribuită
1.088.491,34 RON
din 1.359.767,75 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 271.276,41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.