Atribuită Anunț atribuire

OLOGEANU FLOREA RECITAL IN CADRUL EVENIMENTULUI CULTURAL ,,OPR SI PRIETENII-ANSAMBLUL FOLCLORIC BURNASUL-35 ANI",15 IUNIE 2025

Număr anunț
CAN1149390
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Conservare si Promovare a Culturii Traditionale Teleorman (CUI 15120404)
Furnizor / câștigător
OLOGEANU FLOREA (CUI 1510531340029)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata proprie
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596 RON
Valoare atribuită
1.596 RON
Data anunțului
20.06.2025 10:38

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 1.596 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
OLOGEANU FLOREA 1.596 RON

Valoare atribuită

1.596 RON

din 1.596 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.