Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru de furnizare legume proaspete (Ardei gras, ardei iute, castraveti si ceapa rosie)
- Număr anunț
- CAN1132811
- Autoritate contractantă
- SCOALA DE AGENTI DE POLITIE SEPTIMIU MURESAN CLUJ-NAPOCA (CUI 16665051)
- Furnizor / câștigător
- AMARIEI G. PETRU (CUI 23455761)
- Cod CPV
- 03221230-7 · Ardei (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.160 RON
- Valoare atribuită
- 111.033 RON
- Data anunțului
- 26.06.2025 13:06
- Anunț de participare
- CN1070828
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Adjudecat: 111.033 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ardei gras | — | AMARIEI G. PETRU 3 contracte | 24.440 RON |
| AMARIEI G. PETRU · contract 21933 · 01.04.2025 | 16.336 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 21716 · 08.01.2025 | 3.696 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 21845 · 03.03.2025 | 4.408 RON | |||
| 2 | Ardei iute | — | AMARIEI G. PETRU 2 contracte | 82.095 RON |
| AMARIEI G. PETRU · contract 16153 · 12.09.2024 | 21.935 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 16144 · 02.09.2024 | 60.160 RON | |||
| 3 | Castraveti | — | AMARIEI G. PETRU | 4.108 RON |
| 4 | Ceapa rosie | — | AMARIEI G. PETRU | 390 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Valoare atribuită
111.033 RON
din 60.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro