Atribuită Anunț atribuire

Servicii de reparare si intretinere si piese auto pentru autosnitare

Număr anunț
CAN1103311
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Botosani (CUI 7494238)
Furnizor / câștigător
AUTOSERVICE SRL (CUI 739438)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.838.426,48 RON
Valoare atribuită
8.653.879,82 RON
Data anunțului
01.07.2025 13:04
Anunț de participare
CN1052657

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Adjudecat: 8.653.879,82 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de reparare si intretinere si piese auto pentru autosa… AUTOSERVICE 5 contracte 4.186.130,15 RON
AUTOSERVICE · contract 1337 · 28.04.2023 500.000 RON
AUTOSERVICE · contract 3914 · 18.12.2023 500.000 RON
AUTOSERVICE · contract 2414 · 27.06.2024 500.000 RON
AUTOSERVICE · contract 4813 · 18.12.2024 500.000 RON
AUTOSERVICE · contract 1333 · 28.04.2023 2.186.130,15 RON
2 Servicii de reparare si intretinere si piese auto pentru autosa… Fetcom 5 contracte 1.281.337,03 RON
Fetcom · contract 3915 · 18.12.2023 150.000 RON
Fetcom · contract 1334 · 28.04.2023 681.337,03 RON
Fetcom · contract 1338 · 28.04.2023 150.000 RON
Fetcom · contract 2415 · 27.06.2024 150.000 RON
Fetcom · contract 4814 · 18.12.2024 150.000 RON
3 Servicii de reparare si intretinere si piese auto pentru autosa… TRIDEX SERVICE 4 contracte 1.039.529,30 RON
TRIDEX SERVICE · contract 3916 · 18.12.2023 150.000 RON
TRIDEX SERVICE · contract 4815 · 18.12.2024 150.000 RON
TRIDEX SERVICE · contract 1340 · 28.04.2023 150.000 RON
TRIDEX SERVICE · contract 1336 · 28.04.2023 589.529,30 RON
4 Servicii de reparare si intretinere si piese auto pentru autosa… TRIDEX SERVICE 4 contracte 2.146.883,34 RON
TRIDEX SERVICE · contract 1339 · 28.04.2023 300.000 RON
TRIDEX SERVICE · contract 1335 · 28.04.2023 1.246.883,34 RON
TRIDEX SERVICE · contract 3917 · 18.12.2023 300.000 RON
TRIDEX SERVICE · contract 4816 · 18.12.2024 300.000 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FETCOM SRL CUI RO 3527960
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRIDEX SERVICE SRL CUI RO 8227328
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTOSERVICE SRL CUI RO 739438

Valoare atribuită

8.653.879,82 RON

din 4.838.426,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.