Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru- Furnizare Reactivi de laborator
- Număr anunț
- SCNA1087448
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 166.058 RON
- Valoare atribuită
- 494.761 RON
- Data anunțului
- 01.07.2025 10:45
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (20)
Adjudecat: 494.761 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | REACTIVI compatibili cu aparatul de coagulare „COADATA 2004” | — | BIVARIA GRUP S.R.L. 3 contracte | 35.716 RON |
| BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 329 · 05.05.2025 | 3.622 RON | |||
| BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 806 · 18.11.2024 | 824 RON | |||
| Medicomp Lab,BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 499 · 06.06.2023 | 31.270 RON | |||
| 2 | REACTIVI compatibili cu aparatul automat de hemocultura Mindra… | — | CLINI-LAB 3 contracte | 14.700 RON |
| CLINI-LAB · contract 320 · 29.04.2025 | 1.500 RON | |||
| CLINI-LAB · contract 553 · 14.06.2023 | 1.200 RON | |||
| CLINI-LAB · contract 500 · 06.06.2023 | 12.000 RON | |||
| 3 | Reactivi compatibili cu analizorul automat de bacteriologie Vit… | — | MEDICLIM S.R.L. 6 contracte | 58.780 RON |
| MEDICLIM S.R.L. · contract 358 · 07.05.2025 | 3.130 RON | |||
| MEDICLIM S.R.L. · contract 552 · 14.06.2023 | 5.590 RON | |||
| MEDICLIM S.R.L. · contract 805 · 18.11.2024 | 1.200 RON | |||
| MEDICLIM S.R.L. · contract 917 · 19.12.2023 | 1.500 RON | |||
| MEDICLIM S.R.L. · contract 643 · 28.08.2024 | 1.500 RON | |||
| MEDICLIM S.R.L. · contract 501 · 06.06.2023 | 45.860 RON | |||
| 4 | REACTIVI compatibili cu analizorul EDAN i15 | — | BIVARIA GRUP S.R.L. 10 contracte | 55.650 RON |
| BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 12 · 12.01.2024 | 2.025 RON | |||
| BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 647 · 03.08.2023 | 2.025 RON | |||
| BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 224 · 04.04.2025 | 15.225 RON | |||
| BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 169 · 12.03.2025 | 2.250 RON | |||
| BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 83 · 12.02.2025 | 600 RON | |||
| BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 502 · 06.06.2023 | 27.825 RON | |||
| BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 9 · 14.01.2025 | 825 RON | |||
| BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 762 · 16.10.2024 | 1.725 RON | |||
| BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 519 · 04.07.2024 | 2.025 RON | |||
| BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 418 · 21.05.2024 | 1.125 RON | |||
| 5 | REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR AUTOMAT DE HEMATOLOGIE MINDR… | — | CLINI-LAB 12 contracte | 148.132 RON |
| CLINI-LAB · contract 699 · 30.08.2023 | 6.939,40 RON | |||
| CLINI-LAB · contract 503 · 06.06.2023 | 74.068 RON | |||
| CLINI-LAB · contract 823 · 07.11.2023 | 10.248 RON | |||
| CLINI-LAB · contract 186 · 06.03.2024 | 8.064,10 RON | |||
| CLINI-LAB · contract 290 · 05.04.2024 | 2.571 RON | |||
| CLINI-LAB · contract 392 · 08.05.2024 | 6.233,30 RON | |||
| CLINI-LAB · contract 493 · 20.06.2024 | 4.257,80 RON | |||
| CLINI-LAB · contract 588 · 06.08.2024 | 6.267,10 RON | |||
| CLINI-LAB · contract 651 · 30.08.2024 | 1.638 RON | |||
| CLINI-LAB · contract 721 · 02.10.2024 | 7.182,20 RON | |||
| CLINI-LAB · contract 809 · 18.11.2024 | 12.473,10 RON | |||
| CLINI-LAB · contract 12 · 15.01.2025 | 8.190 RON | |||
| 6 | Test rapid Influenza | — | DDS Diagnostic · DDS Diagnostic,NOVA GROUP INVESTMENT 5 contracte | 35.116 RON |
| DDS Diagnostic · contract 37 · 28.01.2025 | 388 RON | |||
| DDS Diagnostic · contract 411 · 21.05.2025 | 776 RON | |||
| DDS Diagnostic,NOVA GROUP INVESTMENT · contract 537 · 09.06.2023 | 32.400 RON | |||
| DDS Diagnostic · contract 111 · 12.02.2024 | 1.164 RON | |||
| DDS Diagnostic · contract 807 · 18.11.2024 | 388 RON | |||
| 7 | Acid Fast Bacilli (AFB) Quality Control Slide 50pc | — | Novaintermed S.R.L. 6 contracte | 100.650 RON |
| Novaintermed S.R.L. · contract 410 · 21.05.2025 | 4.950 RON | |||
| Novaintermed S.R.L. · contract 504 · 06.06.2023 | 66.000 RON | |||
| Novaintermed S.R.L. · contract 570 · 22.06.2023 | 1.650 RON | |||
| Novaintermed S.R.L. · contract 807 · 25.10.2023 | 13.200 RON | |||
| Novaintermed S.R.L. · contract 692 · 28.08.2023 | 9.900 RON | |||
| Novaintermed S.R.L. · contract 792 · 11.11.2024 | 4.950 RON | |||
| 8 | FUXINA BAZICA FENOLATA 1% Pentru coloratia ZIEHL NEELSEN | — | TUNIC PROD S.R.L. 2 contracte | 3.400 RON |
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 565 · 19.06.2023 | 1.700 RON | |||
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 690 · 28.08.2023 | 1.700 RON | |||
| 9 | ALBASTRU METILEN 1% Pentru coloratia ZIEHL NEELSEN | — | CLINI-LAB,TUNIC PROD S.R.L. · CLINI-LAB 2 contracte | 1.580 RON |
| CLINI-LAB,TUNIC PROD S.R.L. · contract 530 · 08.06.2023 | 1.090 RON | |||
| CLINI-LAB · contract 691 · 28.08.2023 | 490 RON | |||
| 10 | Ag HBs | — | A&A PRO DIAGNOSTIC · A&A PRO DIAGNOSTIC,Tody Laboratories Int 5 contracte | 1.968 RON |
| A&A PRO DIAGNOSTIC · contract 406 · 21.05.2025 | 147,60 RON | |||
| A&A PRO DIAGNOSTIC · contract 606 · 09.08.2024 | 98,40 RON | |||
| A&A PRO DIAGNOSTIC · contract 428 · 29.05.2024 | 246 RON | |||
| A&A PRO DIAGNOSTIC,Tody Laboratories Int · contract 564 · 19.06.2023 | 984 RON | |||
| A&A PRO DIAGNOSTIC · contract 781 · 12.10.2023 | 492 RON | |||
| 11 | Ac HCV | — | A&A PRO DIAGNOSTIC 5 contracte | 2.776 RON |
| A&A PRO DIAGNOSTIC · contract 780 · 12.10.2023 | 692 RON | |||
| A&A PRO DIAGNOSTIC · contract 605 · 09.08.2024 | 138,40 RON | |||
| DDS Diagnostic,A&A PRO DIAGNOSTIC · contract 536 · 09.06.2023 | 1.392 RON | |||
| A&A PRO DIAGNOSTIC · contract 407 · 21.05.2025 | 207,60 RON | |||
| A&A PRO DIAGNOSTIC · contract 427 · 29.05.2024 | 346 RON | |||
| 12 | Test rapid Clostridium difficile | — | A&A PRO DIAGNOSTIC · A&A PRO DIAGNOSTIC,A.M.S. 2000 TRADING IMPEX 2 contracte | 6.754 RON |
| A&A PRO DIAGNOSTIC · contract 408 · 21.05.2025 | 954 RON | |||
| A&A PRO DIAGNOSTIC,A.M.S. 2000 TRADING IMPEX · contract 535 · 09.06.2023 | 5.800 RON | |||
| 13 | Procalcitonina | — | NOBIS LABORDIAGNOSTICA · NOBIS LABORDIAGNOSTICA,AVENA MEDICA S.R.L. 4 contracte | 3.850 RON |
| NOBIS LABORDIAGNOSTICA · contract 244 · 08.04.2025 | 350 RON | |||
| NOBIS LABORDIAGNOSTICA · contract 409 · 21.05.2025 | 525 RON | |||
| NOBIS LABORDIAGNOSTICA,AVENA MEDICA S.R.L. · contract 533 · 09.06.2023 | 2.625 RON | |||
| NOBIS LABORDIAGNOSTICA · contract 808 · 18.11.2024 | 350 RON | |||
| 14 | CO2 GEN COMPACT 20 Plic | — | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX | 6.280 RON |
| 15 | Anaerogen compact | — | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX | 540 RON |
| 16 | PUNGI PLASTIC ANAEROBIOZA 20 BUC | — | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX | 1.200 RON |
| 17 | CLIP SIGILARE 5 BUC utilizate pentru sigilarea pungilor de anae… | — | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX | 324 RON |
| 18 | S. AUREUS ATCC 29213 (5 ANSE) | — | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX | 1.475 RON |
| 19 | TRUSE IDENTIFICARE CARBAPENEMAZE | — | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX | 9.750 RON |
| 20 | Medii cromogene MRSA, CRE, ESBL | — | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX | 6.120 RON |
Valoare atribuită
494.761 RON
din 166.058 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro