Atribuită Cumpărare directă

Pachet it

Număr anunț
DA35976183
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE ASIGURARI DE SANATATE TELEORMAN (CUI 11347260)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.126,04 RON
Data publicării
18.06.2024 13:52
Data finalizării
19.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.126,04 RON