Atribuită Cumpărare directă

Intretinere pista si cale rulaj AT SIBIU

Număr anunț
DA35959352
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
MIRE TRANS CONS S.R.L. (CUI 23554382)
Cod CPV
77314000-4 · Servicii de intretinere a terenurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.462,20 RON
Data publicării
17.06.2024 13:52
Data finalizării
19.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.462,20 RON