Atribuită
Anunț atribuire
CL 29: Execuţie reţele de apă şi canalizare Sannicolau Mare, Cenad - rest de executat
- Număr anunț
- CAN1124539
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- ERBASU EDIL CONSTRUCT SA (CUI 14090275)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.821.938,38 RON
- Valoare atribuită
- 54.818.103,04 RON
- Data anunțului
- 09.07.2025 15:00
- Anunț de participare
- CN1060855
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ERBASU EDIL CONSTRUCT SA CUI 14090275
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRODEXIMP SRL CUI RO 8126900
Subcontractanți 7
ASI ELECTRIC POWER S.R.L. CUI 35471221
ITS GROUP SRL CUI RO 15344371
MUZEUL JUDETEAN SATU MARE CUI 3897238
NICK'S DISTRIBUTORS SRL CUI RO 21147684
PROINSTAL SRL CUI RO 9858467
SAMINO TEHNIC SRL CUI RO29999142
TECHNOSAM SRL CUI RO 9524394
Valoare atribuită
54.818.103,04 RON
din 54.821.938,38 RON estimat
Deschise acum pe acest cod
17 licitații deschise pe 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare c…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.