Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 66,6% sub estimat

,,Furnizarea de articole pentru toaletă în reprezentanțele Registrului Auto Român-R.A.”

Număr anunț
CAN1150454
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Cod CPV
33711640-5 · Articole de toaleta (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.612.064,75 RON
Valoare atribuită
873.117,60 RON 66,6% sub estimat
Data anunțului
17.07.2025 13:01
Anunț de participare
CN1079311

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 2.531.749,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 ROLE HÂRTIE IGIENICĂ ȘI ROLE PROSOP HÂRTIE SIDE GRUP S.R.L. 2 contracte 2.369.432,40 RON
SIDE GRUP S.R.L. · contract 101 · 20.06.2025 408.565,20 RON
SIDE GRUP S.R.L. · contract 100 · 20.06.2025 1.960.867,20 RON
2 SĂPUN LICHID TIP SPUMĂ SIDE GRUP S.R.L. 2 contracte 162.316,80 RON
SIDE GRUP S.R.L. · contract 98 · 20.06.2025 134.323,20 RON
SIDE GRUP S.R.L. · contract 99 · 20.06.2025 27.993,60 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIDE GRUP SRL CUI RO 15216895
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIDE GRUP SRL CUI RO 15216895

Valoare atribuită

873.117,60 RON

din 2.612.064,75 RON estimat 66,6%

Adjudecat la 33,4% din estimat · economie 1.738.947,15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.