Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Panouri laterale si elemente de caroserie pentru autobuze Granton
- Număr anunț
- SCNA1123066
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Cod CPV
- 34211100-9 · Caroserii de autobuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 262.899 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 18.07.2025 11:05
- Anunț de participare
- SCN1164157
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
TRANS SERVICE COMPANY S.R.L. CUI 13746607
Valoare atribuită
0 RON
din 262.899 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 262.899 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.