Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,7% sub estimat

Furnizare dotari aferente proiectului Modernizare si dotare camin cultural in Comuna Cozmesti, Judetul Iasi- lot 4

Număr anunț
SCN1008795
Autoritate contractantă
COMUNA COZMESTI (CUI 4540623)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37310000-4 · Instrumente muzicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.847,73 RON
Valoare atribuită
35.646,24 RON 12,7% sub estimat
Data publicării
26.07.2018 18:28
Anunț de atribuire
SCNA1007051
Termen limită
13.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1017288

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FLY MUSIC SRL CUI RO 18996892

Valoare atribuită

35.646,24 RON

din 40.847,73 RON estimat 12,7%

Adjudecat la 87,3% din estimat · economie 5.201,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.