Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 83,9% sub estimat
ACORD-CADRU FURNIZARE CARTUȘE PENTRU IMPRIMANTE
- Număr anunț
- CAN1147225
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.763.650 RON
- Valoare atribuită
- 606.874,88 RON 83,9% sub estimat
- Data anunțului
- 21.07.2025 13:02
- Anunț de participare
- CN1078290
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Adjudecat: 606.874,88 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CARTUȘE CU TONER ORIGINALE OEM SAU COMPATIBILE PENTRU IMPRIMANT… | — | VIC INSERO | 481.200 RON |
| 2 | CARTUȘE CU TONER ORIGINALE OEM SAU COMPATIBILE PENTRU IMPRIMANT… | — | Mida Soft Business 2 contracte | 111.301,58 RON |
| Mida Soft Business · contract A-3890 · 25.04.2025 | 108.859,80 RON | |||
| Mida Soft Business · contract A-6396 · 25.06.2025 | 2.441,78 RON | |||
| 3 | CARTUȘE ȘI FLACOANE CU CERNEALĂ ORIGINALE OEM SAU COMPATIBILE P… | — | VIC INSERO | 14.373,30 RON |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CONCEPT DATA SOLUTIONS S.R.L. CUI RO36547590
Valoare atribuită
606.874,88 RON
din 3.763.650 RON estimat
83,9%
Adjudecat la 16,1% din estimat · economie 3.156.775,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.