Atribuită
Anunț atribuire
MATERIALE SANITARE - PANSAMENTE - ACORD CADRU 24 DE LUNI
- Număr anunț
- CAN1107219
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
- Cod CPV
- 33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.908.858,80 RON
- Valoare atribuită
- 6.421.398,50 RON
- Data anunțului
- 23.07.2025 13:01
- Anunț de participare
- CN1054179
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (17)
Estimat: 4.908.858,80 RON Adjudecat: 6.421.398,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pansament pentru monitoarizarea inciziei, transparent si rezist… | 257.370 RON | BIO HYGIENE SRL 3 contracte | 5.157.452 RON |
| BIO HYGIENE SRL · contract 39 · 23.06.2023 | 4.860.932 RON | |||
| BIO HYGIENE SRL · contract 12 · 02.04.2025 | 8.790 RON | |||
| BIO HYGIENE SRL · contract 13 · 03.06.2025 | 287.730 RON | |||
| 2 | Pansament pentru monitoarizarea inciziei, transparent si rezist… | 109.800 RON | — | |
| 3 | Pansament pentru monitoarizarea inciziei, transparent si rezist… | 64.050 RON | BIO HYGIENE SRL 8 contracte | 873.896,50 RON |
| BIO HYGIENE SRL · contract 04 · 19.01.2024 | 121.540 RON | |||
| BIO HYGIENE SRL · contract 05 · 22.02.2024 | 194.650 RON | |||
| BIO HYGIENE SRL · contract 07 · 27.06.2024 | 86.096,50 RON | |||
| BIO HYGIENE SRL · contract 08 · 12.08.2024 | 14.030 RON | |||
| BIO HYGIENE SRL · contract 02 · 27.09.2023 | 48.020 RON | |||
| BIO HYGIENE SRL · contract 10 · 27.11.2024 | 193.230 RON | |||
| BIO HYGIENE SRL · contract 01 · 02.08.2023 | 168.080 RON | |||
| BIO HYGIENE SRL · contract 03 · 16.10.2023 | 48.250 RON | |||
| 4 | Pansament pentru monitoarizarea inciziei, transparent si rezist… | 212.400 RON | — | |
| 5 | Pansament pentru monitoarizarea inciziei, transparent si rezist… | 345.000 RON | — | |
| 6 | Pansament antimicrobian hidrofob tip pad absorbant – 10 x 10 cm | 274.920 RON | — | |
| 7 | Pansament antimicrobian hidrofob tip pad absorbant – 7 x 9 cm | 94.704 RON | — | |
| 8 | Pansament ntimicrobian hidrofob tip mesa – 2 x 50 cm | 291.456 RON | — | |
| 9 | Hidrogel cu efect de vindecare pe baza de acid hipocloros | 272.206,80 RON | — | |
| 10 | Pansament antimicrobian hidrofob pentru managementul activ al e… | 564.480 RON | BIO HYGIENE SRL 2 contracte | 300.600 RON ↓46,7% |
| BIO HYGIENE SRL · contract 06 · 07.05.2024 | 160.700 RON | |||
| BIO HYGIENE SRL · contract 09 · 10.09.2024 | 139.900 RON | |||
| 11 | Gel pentru stimulare exudat | 17.100 RON | — | |
| 12 | Pansament antimicrobian hidrofob cu matrice de hidropolimer 14 … | 237.800 RON | — | |
| 13 | Pansament antimicrobian hidrofob cu matrice de hidropolimer 14 … | 394.700 RON | — | |
| 14 | Matrice din nanoceluloza pentru managementul plagilor arse 15 … | 1.550.200 RON | — | |
| 15 | Matrice din nanoceluloza pentru managementul plagilor arse – ma… | 124.200 RON | BIO HYGIENE SRL | 89.450 RON ↓28,0% |
| 16 | Pansament antimicrobian hidrofob tip compresa 4 x 6 cm | 55.872 RON | — | |
| 17 | Pansament antimicrobian hidrofob pentru managementul activ al e… | 42.600 RON | — | |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO HYGIENE SRL CUI RO 29674809
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. CUI RO18035010
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VALDOMEDICA TRADING SRL CUI 23100700
Valoare atribuită
6.421.398,50 RON
din 4.908.858,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro