Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Piese de schimb si subansamble pentru echipamentele de evacuare zgura si cenusa - Gratare de postardere
- Număr anunț
- CN1004108
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Cod CPV
- 42419800-4 · Piese pentru transportoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 806.956 RON
- Valoare atribuită
- 766.817 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2018 15:59
- Anunț de atribuire
- CAN1011305
- Termen limită
- 16.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022973
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
EUROETANS INDUSTRI SRL CUI RO19069649
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ENERGOREPARATII SERV SA CUI RO 16337526
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ENERGO-PRODUCT SRL CUI RO 13368889
Valoare atribuită
766.817 RON
din 806.956 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 40.139 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.