Atribuită Cumpărare directă

cumparare directa

Număr anunț
DA35976161
Autoritate contractantă
Casa de Asigurari de Sanatate Calarasi (CUI 11327998)
Furnizor / câștigător
IT SERVICE SRL (CUI 17140017)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
18.06.2024 13:52
Data finalizării
19.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON