Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,1% sub estimat
Achizitie de servicii de cazare la hotel pentru Festivalul Cerbul de Aur 2018 -împărțită în III Loturi
- Număr anunț
- SCN1008774
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- WENS TOUR SRL (CUI 9219790)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 984.000 RON
- Valoare atribuită
- 914.503,15 RON 7,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2018 16:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1005970
- Termen limită
- 02.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017319
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 1.pdf.p7s
- ANEXA 2.pdf.p7s
- ANEXA 3.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017319.pdf
- MODEL CONTRACT SERVICII.pdf.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 984.000 RON Adjudecat: 914.503,15 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de cazare hoteluri de 2 stele , în camere duble sau si… | 250.000 RON | WENS TOUR | 644.729,36 RON |
| 2 | Servicii de cazare hoteluri de 3 stele, în camere duble sau sin… | 321.100 RON | S.C. D.A.L. TRAVEL S.R.L. | 269.773,79 RON ↓16,0% |
| 3 | servicii cazare hoteluri 4 si/ sau 5stele , în camere duble sa… | 412.900 RON | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
D.A.L. TRAVEL SRL CUI RO 13168309
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
WENS TOUR SRL CUI RO9219790
Valoare atribuită
914.503,15 RON
din 984.000 RON estimat
7,1%
Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 69.496,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.