Atribuită Anunț de participare

Servicii de proiectare (proiect tehnic, detalii de executie, documentatii tehnice necesare pentru obtinerea acordurilor, avizelor si autorizatiilor aferente obiectivului de investitie si asistenta tehnica din partea proiectantului pe toata perioada executiei lucrarilor) pentru proiectul „PODURI DE INTERES LOCAL IN ZONE FARA ACCES, PESTE RAURI SI VAI IN COMUNA VISEU DE JOS, JUD. MARAMURES”

Număr anunț
SCN1008772
Autoritate contractantă
COMUNA VISEU DE JOS (CUI 3627889)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT C.D.P. SRL (CUI 23770637)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.226,20 RON
Valoare atribuită
90.226 RON
Data publicării
26.07.2018 16:00
Anunț de atribuire
SCNA1014750
Termen limită
09.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1014703

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
Oferta 2 Individuala
Ofertant
TOTAL CONSTRUCT SRL CUI RO 15706838
Oferta 3 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

90.226 RON

din 90.226,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.