Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 0,2% sub estimat

Achiziție lucrări pentru proiectul "Consolidare si reabilitare imobil str. 1 Decembrie 1918, nr. 64, Municipiul Tecuci, Judetul Galati"

Număr anunț
SCNA1123666
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Tecuci (CUI 4269312)
Furnizor / câștigător
AXEN EDILCONS S.R.L. (CUI 44316944)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.841.015,67 RON
Valoare atribuită
4.831.891,24 RON 0,2% sub estimat
Data anunțului
01.08.2025 08:11
Anunț de participare
SCN1164815

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
PAVMIR AGRO SRL CUI RO 24735662
Subcontractanți 2
SOWIENS S.R.L. CUI RO 4322041

Valoare atribuită

4.831.891,24 RON

din 4.841.015,67 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 9.124,43 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.