Atribuită Anunț atribuire

ACORD-CADRU PENTRU SERVICII DE VIDANJARE FOSE SEPTICE ȘI DECOLMATARE LA REȚELELE DE CANALIZARE ȘI PUȚURI LA CENTRELE REZIDENȚIALE APARȚINÂND D.G.A.S.P.C. IAȘI

Număr anunț
SCNA1123789
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
EUROTRUCK DAS SRL (CUI 32924417)
Cod CPV
90400000-1 · Servicii privind apele reziduale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
789.595 RON
Valoare atribuită
933.820 RON
Data anunțului
05.08.2025 10:19
Anunț de participare
SCN1163754

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 933.820 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de vidanjare fose septice/bazine etanș vidanjabile EUROTRUCK DAS 2 contracte 863.100 RON
EUROTRUCK DAS · contract 35950 · 25.07.2025 718.875 RON
EUROTRUCK DAS · contract 37221 · 01.08.2025 144.225 RON
2 Servicii decolmatare la rețelele de canalizare și puțuri EUROTRUCK DAS 70.720 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROTRUCK DAS SRL CUI RO32924417

Valoare atribuită

933.820 RON

din 789.595 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.