Atribuită
Anunț de participare
Delegarea gestiunii serviciului public de salubrizare pe raza administrativ-teritoriala a comunei Piscu, judetul Galati
- Număr anunț
- PC1001674
- Autoritate contractantă
- COMUNA PISCU (CONSILIUL LOCAL PISCU) (CUI 3127018)
- Furnizor / câștigător
- GEMINA SERVEXIM SRL (CUI 8484607)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.338.490,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.338.490,80 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 14:35
- Anunț de atribuire
- PCA1000371
- Termen limită
- 25.08.2021 10:00
- Documentație de atribuire
- DF1120561
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GEMINA SERVEXIM SRL CUI 8484607
Valoare atribuită
1.338.490,80 RON
din 1.338.490,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro