Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,3% sub estimat
Imbunatatire nivel de tensiune si modernizare LEA jt zona PTA3 loc.Zagon , jud.Covasna
- Număr anunț
- SCN1008765
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
- Furnizor / câștigător
- FRONTEX-TRADE SRL (CUI 9052704)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.890.804 RON
- Valoare atribuită
- 1.317.559,01 RON 30,3% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2018 14:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1005379
- Termen limită
- 13.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011070
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FRONTEX-TRADE SRL CUI RO9052704
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELECTROPRECIZIA A.G. SRL CUI RO 25609735
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
PROELECTRICA SRL CUI RO 14939983
Asociați 1
A.B. INTELIGENT AX SRL CUI 35275217
Valoare atribuită
1.317.559,01 RON
din 1.890.804 RON estimat
30,3%
Adjudecat la 69,7% din estimat · economie 573.244,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.