Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Servicii de intretinere pe timp de iarna a drumurilor judetene din administrarea Consiliului Judetean Braila, in perioada de iarna 01.11.2025 - 30.04.2027
- Număr anunț
- CAN1152023
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.181.457,52 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 07.08.2025 11:01
- Anunț de participare
- CN1082504
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Valoare atribuită
0 RON
din 7.181.457,52 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 7.181.457,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.