Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 39,1% sub estimat
,, Piese de schimb si materiale consumabile pentru utilaje pe pneuri
- Număr anunț
- SCN1008762
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- STENMARSERV SRL (CUI 34884050)
- Cod CPV
- 43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 236.677,80 RON
- Valoare atribuită
- 144.141 RON 39,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2018 14:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1004487
- Termen limită
- 13.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017222
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini nr. 182-02.07.2018-P.S. si consumabile pt. utilaje pe pneuri.semnat.pdf
- FisaDate_DF1017222.pdf
- Formulare-P.S. si M.C. pt. utilaje pe pneuri.semnat.pdf
- Model contract P.S. si MC pt. utilaje pe pneuri.semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STENMARSERV SRL CUI 34884050
Valoare atribuită
144.141 RON
din 236.677,80 RON estimat
39,1%
Adjudecat la 60,9% din estimat · economie 92.536,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.