Atribuită
Anunț atribuire
ACHIZITIE INSTRUMENTAR SI CONSUMABILE PRELUCRARE SI STOCARE PROBE ANATOMIE PATOLOGICA
- Număr anunț
- SCNA1082645
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
- Cod CPV
- 33919000-5 · Truse pentru instrumente sau accesorii chirurgicale pentru autopsie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285.290,60 RON
- Valoare atribuită
- 622.961,60 RON
- Data anunțului
- 08.08.2025 13:43
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 622.961,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CONSUMABILE STOCARE PRELUCRARE | — | TUNIC PROD S.R.L. 6 contracte | 440.909,50 RON |
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 447/2023 · 10.03.2023 | 62.263,50 RON | |||
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 1123/2024 · 08.07.2024 | 1.444 RON | |||
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 1442/2024 · 11.10.2024 | 2.220 RON | |||
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 180 · 25.01.2023 | 242.925 RON | |||
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 1130/2025 · 30.05.2025 | 69.793,50 RON | |||
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 965/2024 · 29.05.2024 | 62.263,50 RON | |||
| 2 | INSTRUMENTAR PRELUCRARE PROBE | — | TUNIC PROD S.R.L. 6 contracte | 182.052,10 RON |
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 1131/2025 · 30.05.2025 | 33.659,10 RON | |||
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 448/2023 · 10.03.2023 | 24.583 RON | |||
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 966/2024 · 29.05.2024 | 24.583 RON | |||
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 1124/2024 · 08.07.2024 | 645 RON | |||
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 1443/2024 · 11.10.2024 | 3.836 RON | |||
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 181 · 25.01.2023 | 94.746 RON | |||
Valoare atribuită
622.961,60 RON
din 285.290,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro