Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 5,1% sub estimat

Echipamente IT și licență software - 4 loturi- în cadrul Proiectului PNRR Contract de finanțare nr.760236/28.12.2023, " CF 82/31.07.2023, cu titlul "SysScleRO – Systems immunology for systemic sclerosis (SSc): assessment of innate immune memory and immune aging as basis for individualised prevention and treatment modalities in SSc “

Număr anunț
CAN1152033
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
ROMFLEX SISTEM SRL (CUI 16277637)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249.579,83 RON
Valoare atribuită
236.826 RON 5,1% sub estimat
Data anunțului
08.08.2025 13:01
Anunț de participare
CN1079829

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Estimat: 249.579,83 RON Adjudecat: 236.826 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Laptop 90.756,30 RON DANTE INTERNATIONAL S.A. 84.570 RON ↓6,8%
2 Sistem server 120.168,07 RON Romflex Sistem SRL 119.709 RON ↓0,4%
3 Soluție de stocare centralizată (NAS) 33.613,45 RON HA & SZ SRL 32.547 RON ↓3,2%
4 Licenta software pentru program de statistică și vizualizare gr… 5.042,01 RON Anulat

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMFLEX SISTEM SRL CUI RO 16277637
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HA & SZ S.R.L. CUI 51411922
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

236.826 RON

din 249.579,83 RON estimat 5,1%

Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 12.753,83 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.