Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Achizitia de echipamente IT cu software inclus
- Număr anunț
- SCN1008753
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE (CUI 3324060)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.216 RON
- Valoare atribuită
- 36.116 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2018 12:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1004708
- Termen limită
- 13.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017165
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_Sarcini-echipamenteIT-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017165.pdf
- Model contract-semnat.pdf.p7s
- Modele de formulare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Valoare atribuită
36.116 RON
din 36.216 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.