Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Achiziție buldoexcavator pentru Primaria Comunei Casin, Judetul Bacau
- Număr anunț
- SCN1008747
- Autoritate contractantă
- COMUNA CASIN (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI CASIN) (CUI 4352964)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260.410,15 RON
- Valoare atribuită
- 259.215,66 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2018 10:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1005941
- Termen limită
- 06.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017146
Documente
Documentația de atribuire
- 11. CONTRACT DE ACHIZITIE PUBLICA.pdf.p7s
- 6. CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017146.pdf
- FORMULARE .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
259.215,66 RON
din 260.410,15 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1.194,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.