Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 58,1% sub estimat

Furnizare diverse medicamente

Număr anunț
CAN1150804
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
747.300 RON
Valoare atribuită
312.956,80 RON 58,1% sub estimat
Data anunțului
19.08.2025 13:01
Anunț de participare
CN1081792

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (5)

Adjudecat: 312.956,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 NATRII CHLORIDUM 9mg/ml- 250 ml SOL. PERF. Pharma 3 contracte 102.040,80 RON
Pharma · contract 481 · 24.06.2025 98.400 RON
Pharma · contract 568 · 24.07.2025 2.952 RON
Pharma · contract 581 · 31.07.2025 688,80 RON
2 NATRII CHLORIDUM 9mg/ml- 100 ml Anulat
3 NATRII CHLORIDUM 9mg/ml-500ml SOL. PERF. Pharma 2 contracte 100.348 RON
Pharma · contract 555 · 16.07.2025 448 RON
Pharma · contract 482 · 24.06.2025 99.900 RON
4 GLUCOSUM 50mg/ml-250 ML SOL. PERF. Anulat
5 GLUCOSUM 500ml -10g/100ml SOL. PERF. Pharma 2 contracte 110.568 RON
Pharma · contract 556 · 16.07.2025 1.668 RON
Pharma · contract 483 · 24.06.2025 108.900 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHARMA SA CUI RO 13591928

Valoare atribuită

312.956,80 RON

din 747.300 RON estimat 58,1%

Adjudecat la 41,9% din estimat · economie 434.343,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.