Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Executie de lucrari pentru obiectivul: „MODERNIZARE DRUMURI SATESTI IN COMUNA BOTOROAGA, JUDETUL TELEORMAN”

Număr anunț
SCN1008745
Autoritate contractantă
COMUNA BOTOROAGA (PRIMARIA BOTOROAGA) (CUI 6691916)
Furnizor / câștigător
GRUP EXPERT SRL (CUI 17008084)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.153.503 RON
Valoare atribuită
4.113.681,39 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
26.07.2018 10:45
Anunț de atribuire
SCNA1004212
Termen limită
10.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1017126

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
GRUP EXPERT SRL CUI 17008084
Asociați 1
CARINA & FLORI S.R.L. CUI RO 28038528
Terți susținători 1
PADRINO SRL CUI RO 17512552

Valoare atribuită

4.113.681,39 RON

din 4.153.503 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 39.821,61 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.