Atribuită
Anunț atribuire
Contract (Act Adițional la Contract nr. 69 din 04.03.2020) închiriere sediu pentru CNCIR S.A. - Sediul Central
- Număr anunț
- CAN1152734
- Autoritate contractantă
- CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
- Furnizor / câștigător
- SKIN MEDIA SRL (CUI 13348504)
- Cod CPV
- 70310000-7 · Servicii de inchiriere sau de vanzare de imobile (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificata propriecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.400.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.400.000 RON
- Data anunțului
- 20.08.2025 13:05
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 8.400.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | SKIN MEDIA SRL | 8.400.000 RON |
Valoare atribuită
8.400.000 RON
din 8.400.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro