Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 14,7% sub estimat
Reactivi si consumabile de laborator – 8 loturi, necesare pentru efectuarea activitatilor de cercetare in cadrul proiectului de cercetare PNRR-III-C9-2023-I8, Contract de finanţare nr. 760278/26.03.2024, cu titlul "Creating a Research Group of Excellence to develop cell and immune therapy technology to target the tumor microenvironment"
- Număr anunț
- CAN1152602
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 243.655,59 RON
- Valoare atribuită
- 207.928 RON 14,7% sub estimat
- Data anunțului
- 20.08.2025 13:00
- Anunț de participare
- CN1081351
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (8)
Estimat: 243.655,59 RON Adjudecat: 207.928 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Culturi macrophage, T cell, vectori virali si stimuli celulari | 14.677,41 RON | BIO AQUA GROUP | 41.495 RON |
| 2 | Peptide stimuli, viabilitate celulara si mediu bacterii | 27.553,25 RON | — | |
| 3 | Kituri mini si midi prep Plasmide si antibiotic | 7.930,41 RON | Anulat | — |
| 4 | Kituri ELISA si stimuli | 31.490 RON | Filara BioMed SRL | 31.490 RON |
| 5 | Fragment recombinant de fibronectină umană si Celule competente | 5.367,92 RON | S.C. WATT DISTRIBUTOR S.R.L. S.R.L. | 5.367 RON |
| 6 | Anticorpi citometrie in Flux compatibili cu BD FACS Canto II af… | 146.019,79 RON | Proton Impex 2000 S.R.L. | 124.976 RON ↓14,4% |
| 7 | Produse analiza biochimica | 4.600 RON | S.C. DELTAMED S.R.L. | 4.600 RON |
| 8 | Tuburi anticoagulant | 6.016,81 RON | Anulat | — |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WATT DISTRIBUTOR SRL CUI RO 10817509
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Valoare atribuită
207.928 RON
din 243.655,59 RON estimat
14,7%
Adjudecat la 85,3% din estimat · economie 35.727,59 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.